25LC640A-E/SN Memory IC Chip
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Contact Now
25LC640A-E/SN Memory IC Chip
25LC640A-E/SN Memory IC Chip
25LC640A-E/SN Specifications Part Status Active Memory Format EEPROM Memory Type Non-Volatile Memory Size 64Kb (8K x 8) Speed 10MHz Interface SPI Serial Voltage - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Operating ...